Szolgáltatások

Tudj meg többet szakértelmünkről.

Szolgáltatásaink

• Tanácsadás kisgyermekes szülőknek.
  • Segítő beszélgetés, különböző élethelyzetekhez:
  • Legyen az költözés, válás, új iskolába kerülés, munkahely elvesztése. A szolgáltatás ingyenesen vehető igénybe.
  • Önkéntes szolgáltatás: Egyesületünkhöz várjuk önkéntesek jelentkezését. Aktív időseket, egyetemistákat, középiskolásokat, egyesületünk szellemisége iránt érdeklődőket egyaránt.
  • TB teljes körű tanácsadás.
  • Művészetterápiás szolgáltatás: kellemes környezetben biztosítunk egy olyan módszer elsajátítását, amely segítség lehet különböző lelki probléma megoldására. Maga az egyén válik alkalmassá saját belső problémái megoldására. Nem szükséges a lelki kitárulkozás. Önmagával dolgozik az egyén.

Érdeklődni telefonon: 20/5744-326.

Segítségnyújtás:

SZOCIÁLIS

Ha segítségre van szükséged nem igazodsz el a szociális juttatások kavalkádjában, keress meg minket.

DISZKRIMINÁCIÓ

Ha diszkriminációval kapcsolatos problémád adódott, munkahelyen, iskolában és egyéb más helyen keress meg minket.

MENTHALHIGENE

Lelki segítő beszélgetés. Bármely élethelyzetben segítség lehet. Ne szégyelj jelentkezni.

Beszélgetések, konferenciák esélyegyenlőségi témában.

Egyszülős családoknak komplex segítségnyújtás.

Új szociális réteg van kibontakozóban: a gyermekét egyedül nevelő szülő. Számos kérdés felmerül akkor, ha valaki ilyen élethelyzetbe kerül.

Az egyszülős család létrejötte több formában is lehetséges. Vannak, akik válás után kerülnek ebbe az élethelyzetbe, de van, aki önként vállalja az egyszülőséget.

Számos nehézséggel párosul ez a szerep. Ne szégyeljen segítséget kérni.

Segítünk tájékoztatást nyújtani abban, hogy milyen juttatásokra jogosult, egyszülős családként.

Segítünk az új élethelyzetben eligazodni visszatalálni önmagához.